Ses Kayıt

Inteliex, istenildiği durumda santralinizden yapılan görüşmeleri sıkıştırılmış olarak kayıt eder. Analog, Digital (PRI/BRI) ve IP üzerinden yapılan tüm görüşmeler kayıt edilebilir. Bunun yanı sıra dect üzerinden yapılan görüşmeleri de kaydetmek mümkündür. Tüm görüşmeler yönetici şifresi ile web üzerinden raporlanabilir ve dinlenebilir.

Inteliex, robot operatörü ile arayanları görüşmenin kayıt edildiği yönünde bilgilendirir. İstenirse periyodik aralıklarla kayıt uyarı tonu gönderilebilir.

Inteliex sayesinde çalışanlarınızın performanslarını analiz ederek satış grafiğinizde önemli artışlar sağlayabilirsiniz. Çalışanlarınızın müşterilerinize verdiği telefon desteğini gözlemleyerek müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Inteliex, çalışanlarınızda gerekli görüşme disiplinini sağlayarak haberleşme maliyetlerinizde önemli ölçüde tasarruf sağlayacaktır.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Görüşmeler istenirse güvenli olarak Türkçe web arayüzü aracılığı ile dünyanın her yerinden rahatlıkla dinlenebilir.

Record on demand

Record on demand özelliği ile kullanıcı, konuşma sırasında istediği zaman konuşmayı kayıt edebilir.

Yedekleme

Kayıt edilen görüşmeler DVD'ye aktarılabilir. Bu sayede back-up'ları alınmış ve sistemden silinmiş olur. Aynı zamanda da sistemde yeni kayıt için yer açılır.

Standart donanım ile 13.000 saat ses kayıt mümkündür. Ek hard disc ekleyerek kapasitenizi 150.000 saate kadar artırabilirsiniz. Ses kayıtlarınızı G723, G729, GSM, H263, ulaw, alaw, vox, wav kodekleri ile kaydedebilirsiniz.