Estap ECOline Kabinet

Geri Dön

Estap ECOline Kabinet

Derecelendirme 0,00. Toplam oy 0.
Tedarikçi: Estap

Estap ECOline Kabinet

ECOline

(600x600-600x800-800X800mm)

ECOline SERVER

(600X1000mm)

ECOline rack kabinetler emniyetli, sağlam çelik konstrüksiyon yapıya ve geniş iç hacime sahiptir. Modüler yapılı olan ECOline rack kabinet serisi, çeşitli ortamlarda kullanılabilir ve görüntüsüyle ortama kolaylıkla uyum sağlar.

Bakımı kolay ve uygun fiyatlıdır.

ECOline rack kabinetler sabit yan panellere sahip olup, ön ve arka kapaklar açılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak montajlı yada demonte olarak sevk edilir.ECOline SERVER rack kabinetleri 1000 mm derinliğe sahip olup, kapıları perforeli yapıdadır.

Farklı marka cihazlarla kullanıma uygun ECOline SERVER dikili tip rack kabinetler ekonomik çözümler sunar. Sağlam ve kompakt ECOline SERVER rack kabinetler; ofisler, özel ve kamu binaları, okullar, oteller ve tüm iç mekan uygulamaları için ideal modüler bir tasarıma sahiptir.Renk opsiyonları RAL 7035 açık gri ve RAL 9005 siyahtır.

Renk belirtilmediği durumda RAL 7035 açık gri sevk edilir.

ECOline DUVARTİPİ

600x450-600x600

ECOline duvar tipi rack kabinetler düşük işgücü ile hızlı kurulum sunar. Bu sayede zamandan tasarruf edilir ve uygun maliyetli çözümler sunar. Estetik görüntüsü ile her türlü ortama uyum sağlar. Sağ ve sol metal çerçeveli ön kapak ve entegre kilitleme mekanizması, tam boy füme ve dekoratif kırılmaz cam özelliğine sahiptir.

Sabit yan paneller extra sağlamlık verir. ECOline duvar tipi rack kabinet fan deliklerine sahip olan üst kısım, pasif ısı atılımını sağlar. Donanım cihazlarına iki yönlü erişim imkanı bulunur. Tüm ECOline duvar tipi rack kabinetler pinyon ayak ya da tekerlek grubu takılarak zemin üzeri kullanıma uygun hale getirilebilir.

Montajlı olarak sevk edilmektedir. Renk opsiyonları RAL 7035 açık gri ve RAL 9005 siyahtır. Renk belirtilmediği durumda RAL 7035 açık gri sevk edilecektir.