Estap PROline Kabinet

Geri Dön

Estap PROline Kabinet

Derecelendirme 0,00. Toplam oy 0.
Tedarikçi: Estap

Estap PROline Kabinet

600X450-600X560mm

Estap PROline duvar tipi rack kabinetleri network ve hardware cihazlarının kablolaması ve muhafazası için uygundur. Estap PROline duvar tipi rack kabinetlerinde switch, router, patch panel ve bunların kablolamaları için yer mevcuttur. Estetik görünüme sahip olan dış yapısı her türlü ortama uyum sağlar.

PROline duvar tipi rack kabinet serisi daha az U yüksekliğine ihtiyaç duyulan ofis ve benzeri ortamlarda kullanım için ideal çözümler sunar.

Tüm PROline duvar tipi rack kabinetler pinyon ayak ya da tekerlek grubu takılarak zemin üzeri kullanıma uygun hale getirilebilir. Montajlı olarak sevk edilmektedir.

Renk opsiyonları RAL 7035 açık gri ve RAL 9005 siyahtır. Renk belirtilmediği durumda RAL 7035 açık gri sevk edilecektir.

Dört yönden Proline duvar tipi rack kabinet içine ve cihazlara erişim mümkündür. Estap Proline duvar tipi rack kabinetleri çoklu kablo giriş noktaları vasıtasıyla maksimum çok yönlülük sağlar.

Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

PROline-Ekgövdeli

600x(160+450)mm

Estap Proline ek gövdeli rack kabinetler yukarıda belirtilen tüm özelliklere sahiptir.

Ek gövdeli duvar tipi rack kabinetlere arkadan müdahalenin yoğun olarak kullanıldığı, bakım kolaylığı gerektiren tesisat lar için en uygun çözümdür.

PROline duvar tipi ek gövdeli rack kabinetler 180 derece sağa doğru açılmakta ve arkadan erişim ve montaj imkanı sağlamaktadır.

PROlineResidential

600x150–600X300mm

PROline residential duvar tipi rack kabinetler kablolama yoğunluğunun ve derinlik ihtiyacının az olduğu uygulamalarda kullanılır. PROline residential duvar tipi rack kabinetler içinde kullanılan cihazlara erişim son derece kolaydır. Ayrıca rack kabinetin alt ve üst kısımlarında bulunan kablo giriş noktaları sayesinde maksimum kablo girişi sağlanır.